Martha Elefteriadu

      


Organizační tým zastoupený Davidem Filipem: Martha.Tena.info@email.cz


Nabídka vystoupení


Zasílání newsletterů

V případě, že chcete do svého e-mailu dostávat informace o akcích Marthy a Teny, požádejte o zaregistrování svého e-mailu na adresu martha.tena.info@email.cz. Prosíme o připojení souhlasu se zasíláním newsletterů.

K souhlasu se zasíláním newsletterů

Přihlášením se k odběru newsletteru nebo přihlášením se do kurzu řeckých tanců budeme využívat Vaše osobní údaje. Abychom předešli případným nedorozuměním, přečtěte si, prosíme, níže uvedené informace k souhlasu se zpracováním těchto dat.

 1. Udělujete nám tímto jako Správci souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), jsme mohli zpracovávat tyto osobní údaje:
 1. Emailová adresa bude zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání obchodních sdělení. E-mailovou adresu je nutné zpracovat pro účely zasílání obchodních sdělení.

  Jméno, příjmení a pohlaví budou zpracovány za účelem přizpůsobení oslovení a výběru obsahu obchodních sdělení. Poskytnutí těchto údajů není povinné.

  Telefonní číslo a bankovní účet bude zpracováno za účelem organizace řeckých tanců. Poskytnutí tohoto údaje není povinné.

  Osobní údaj typu e-mail bude zpracováván po nezbytně dlouhou dobu od udělení souhlasu.

  Ostatní osobní údaje budou za tímto účelem Správcem zpracovávány po nezbytně dlouhou dobu od účasti v kurzu řeckých tanců.
 1. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání obchodních sdělení.

 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro něj mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 1. Poskytovatel marketingového software, společnost MailChimp, se sídlem The Rocket Science Group, LLC, 675 Ponce de Leon Ave NE, Suite 5000 Atlanta, GA 30308 USA.
 2. Poskytoval e-mailové adresy martha.tena.info@email.cz, Společnost Seznam.cz, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 3294/10, PSČ: 150 00, IČO: 26168685, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn.:
  B 6493 společnost Mailkit s.r.o., se sídlem Praha 8 - Libeň, Novákových 970/41, PSČ 18000, IČ: 264 49 901.
 3. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době Správce nevyužívá.
 1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo: