Diskografie:
CD  *  LP, EP, MC  * SP  * Ostatní CD projekty  *  DVD

 


Zlatá kolekce

3CD, Supraphon, 2. října 2015, SU6303-2, 099925630324

3CD je možné zakoupit například ZDE

Milí přátelé, na tomto místě Vám přinášíme podrobné informace k jednotlivým písničkám ZLATÉ KOLEKCE Marthy a Teny včetně textů, videí (pokud jsou k dispozici) a někdy i vzpomínek samotných zpěvaček.

Na tomto největším výběru 73 písní z celé kariéry M&T nechybí všechny velké hity (Sulejmon, Zpívej tu píseň kouzelnou, Dál než slunce vstává, Svatojánská pouť, Srdce na dlani, Kolem páté, Kde se hvězdy očím ztrácejí, Od zítřka máme dovolenou, Táto, pojď si hrát, A desky dál stárnou), na přání mnoha fanoušků jsou zařazeny i hity na které se na minulých CD výběrech nedostalo (Albatros, Talisman, Nejdelší most, Noční cesta velkoměsta...), i dosud nevydané rarity (Tahleta píseň, Hrejte swing). Výběr obsahuje to nejlepší z každého dosud vydaného LP Marthy a Teny i mnoho singlů, které jste dosud mohli poslouchat jen na vinylech. Celé jedno CD je pak věnované nádherným řeckým písničkám, mezi kterými nechybí Děti z Pirea ani Dirlada.
Všechny původní písničky navíc prošly novým remasteringem a dosahují maximální zvukové kvality.

Pokud ve svém domácím archivu najdete zajímavou dobovou recenzi, nebo video záznam, můžete nám jej zaslat na adresu martha.tena.info@email.cz.

Ukázky všech písní najdete na:

Více o albu v CD diskografii.

 

 Diskografie: CD  *  LP, EP, MC  * SP  * Ostatní CD projekty

nahoru


SEO